Міністерство освіти і науки підготувало керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської держадміністрацій, керівникам закладів загальної середньої освіти роз’яснення щодо особливостей нового навчального року у школах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляєМіносвіти.

«У 2021/2022 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря №4, постановою Кабінету Міністрів № 1236, а також Рекомендацій щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти», - ідеться у листі-роз’ясненні.

У МОН зауважили, що освітній процес у школах розпочинається у День знань – 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Структура і тривалість навчальних року, тижня, дня, занять, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу в межах часу, передбаченого освітньою програмою, з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо.

«У межах академічної автономії організація освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогів. В умовах пандемії навчання за потреби може відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти», - нагадують уМОН.

Крім того, згідно із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», на період встановлення карантину власник установи, організації або уповноважений орган може змінювати режим роботи закладу.

«Перший урок у новому навчальному році рекомендовано присвятити відзначенню 30-ї річниці Незалежності України», - ідеться у повідомленні.

Під час підготовки уроку можна скористатись:

тематичними матеріалами від Українського інституту національної пам’яті, які містять, зокрема інформацію про етапи українського державотворення, відновлення незалежності, Конституцію Пилипа Орлика;

ресурсами від ГС «Освіторія» для тематичного уроку до Дня Незалежності у 1-11 класах.

1 вересня заклади також можуть долучитися до інтерактивного уроку для учнів 1-6 класів. Трансляція уроку розпочнеться о 9:30 на YouTube-сторінці ГС «Освіторія».

«Одним із пріоритетних напрямів формування безпечного та інклюзивного освітнього середовища у школах є осучаснення системи шкільного харчування, реформування якої відбувається за ініціативи та під патронатом Першої леді України Олени Зеленської відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі», - наголошують у міністерстві.

У межах даного напряму відбувається модернізація харчоблоків, оновлення нормативно-правового забезпечення, оновлено меню шкільної їдальні, проводяться вебінари та майстер-класи.

Оновлені норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджені постановою Кабінету Міністрів №305, набирають чинності з 1 вересня 2021 року. Крім того, постановою Кабінету Міністрів № 786 затверджено зміни до норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Читайте також:Міносвітивзялося за відновлення і розбудову мережі студентських гуртожитків

Водночас, зважаючи на об’єктивні труднощі з організацією закупівель харчових продуктів та/або послуг з харчування, уряд встановив гнучкий перехідний період на нові норми харчування з 1 вересня 2021 року до 1 січня 2022 року. Так, до 1 січня 2022 року в разі наявності укладених до 7 квітня 2021 року договорів на постачання харчових продуктів або надання послуг з харчування, строк дії яких встановлено до 31 грудня 2021 року, можуть застосовуватись норми харчування, затверджені постановою Кабінету Міністрів № 1591.

МОН також наголошує, що 8 серпня 2021 року набув чинності закон щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти. Рішення про утворення комунальних ліцеїв як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) ухвалюють Верховна Рада АР Крим, обласні, міські, селищні, сільські ради відповідно до вимог законодавства.

Верховній Раді АР Крим, обласним (з урахуванням пропозицій міських, сільських, селищних рад), Київській та Севастопольській міським радам до 1 вересня 2024 року необхідно затвердити плани формування мережі закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, з урахуванням вимог цього закону до ліцеїв, щодо безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього простору, демографічних показників розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, спроможності територіальних громад, профілізації старшої профільної школи і необхідності охоплення на відповідній території усіх профілів навчання, визначених законодавством, з метою гарантування і забезпечення права кожного учня на вибір відповідного профілю навчання.

Крім того, під час формування мережі ліцеїв необхідно дотримуватися вимог окремих положень про заклади спеціалізованої освіти, зокрема нового Положення про військовий (військово-морський, військово-спортивний) ліцей, ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 30 червня 2021 року № 672.

Читайте також:УМіносвітиспростували фейки про перше вересня, які «гуляють» соцмережами

Лист МОН також містить інформацію щодо:

освітньої діяльності (змісту освітньої діяльності, освітніх програм, зокрема типових, підготовки до проведення державної підсумкової атестації (ДПА), платформи «Всеукраїнська школа онлайн»);

створення безбар’єрного простору (подолання соціальних бар’єрів, створення універсального дизайну та розумних пристосувань у закладах освіти, впровадження педагогіки партнерства, створення безбар’єрного фізичного простору, архітектурну доступність закладів освіти з урахуванням принципів універсального дизайну та розумного пристосування будівель, приміщень та прибудинкових територій закладів).

Як повідомляв Укрінформ,Міністерство освіти і науки Українизапровадило електронні свідоцтва про початкову освіту.

Школа в умовах карантину: МОН дало роз’яснення про особливості навчання

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Старосалтівської селищної ради

Вовчанського району Харківської області

вул. Дмитрівська, 99, с.Гонтарівка, Вовчанський район, Харківська область, 62570, тел. (05741) 6-27-28

e-mail: shgontarivka@ukr.net Код ЄДРПОУ 24329495

Н А К А З

с. Гонтарівка

23.06.2020 № 22

Про відрядження учнів 11 класу - учасників зовнішнього незалежного оцінювання з математики

На виконання пункту 8 Заходів про забезпечення проведення в Харківській області зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році, затверджених розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 03.06.2020 №312, враховуючи наказ Міністерства освіти та науки України від 20.05.2020 №664 «Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», пункти 63 - 69 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 26.09.2007 № 1184), керуючись наказом відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області від 23.06.2020 № 32 «Про відрядження учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти Старосалтівської селищної ради - учасників зовнішнього незалежного оцінювання з математики»,

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Кубраковій Ю.Г.:

1.1. Здійснити направлення учнів 11 класу, які зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання з математики, до пункту його проведення – Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.І.Ю.Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області, адреса: вул.Гвардійська, буд.20, м.Чугуїв, Харківська область.

Термін: 25.06.2020

1.2. Затвердити список учнів – учасників зовнішнього незалежного оцінювання для організації підвезення до пункту тестування 25.06.2020 (додаток 1).

Термін: до 25.06.2020

1.3. Призначити супроводжуючою особою вчителя математики Шевченко О.В. та покласти на неї відповідальність за збереження життя, здоров’я і безпеку учнів під час проїзду та проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Термін: до 25.06.2020

1.4. Провести роз’яснювальну роботу з учнями 11 класу щодо необхідності неухильного та обов’язкового дотримання всіх вимог процедури зовнішнього незалежного оцінювання.

Термін: до 25.06.2020

1.5. Забезпечити підвезення учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти, які зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання з математики, до Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ступенів 25.06.2020 о 740

2. Вчителю математики Шевченко О.В:

2.1. Провести інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності з учнями 11 класу під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики

Термін: 25.06.2020

2.2. Забезпечити під час проїзду та проведення зовнішнього незалежного оцінювання додержання учасниками належного громадського порядку, санітарно-гігієнічних норм, виконання правил дорожнього руху, правил пожежної безпеки, а також інших правил безпеки життєдіяльності та дотримання всіх вимог процедури зовнішнього незалежного оцінювання.

Термін: 25.06.2020

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи Л.Г.Мироненко

З наказом ознайомлені:

Додаток 1 до наказу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів від 23.06.2020 № 22

Список учнів 11 класу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, які зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання з математики

Пункт проведення: Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.І.Ю.Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області

Адреса: вул.Гвардійська, буд.20, м.Чугуїв, Харківська область.

1. Козлова Олександра Ігорівна

2. Курочка Яким Віталійович

Інструктаж з техніки безпеки та попередження дитячого травматизму з учнями 11 класу, які зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання з математики 25.06.2020 

Пункт проведення: Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.І.Ю.Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області

Адреса: вул.Гвардійська, буд.20, м.Чугуїв, Харківська область.

№ з/п Прізвище та ім’я учня Дата проведення інструктажу Підпис учня
1 Козлова Олександра Ігорівна 25.06.2020
2 Курочка Яким Віталійович 25.06.2020

Вчитель О.В.Шевченко

НаказомМіністерства освіти і науки України від 11 травня №635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатимепрограмамзовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освітидля учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова і література (частина з української мови)(обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття)(на вибір випускника);
  • один з предметів із запропонованого вище переліку(на вибір випускника).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

ВСТУП

Відповідно доУмов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2020 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів, крім іноземних мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018, 2019 та 2020 років з однієї з іноземних мов(англійська, німецька, французька або іспанська)на власний розсуд.

Лист МОН щодо завершення навчального року для випускників 11 класу

Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року»
Шановні колеги!
18 червня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», згідно з яким у зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.
Закон звільняє віддержавної підсумкової атестації(далі – ДПА) у будь-якій формі (як в закладі освіти, так і у формі зовнішнього незалежного оцінювання) всіх здобувачів освіти (незалежно від форми здобуття освіти), які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. При цьому, Законне звільняєвід проходженнязовнішнього незалежного оцінюванняздобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти, у 2020 році.
Зважаючи на зазначене, рекомендуємо керівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти (далі – заклади освіти):
1) встановити здобувачів освіти, які виявляють бажання проходити ДПА. Для цього рекомендуємо керівникам закладів освіти отримати у найкоротший строк від повнолітніх здобувачів освіти або одного з батьків, інших законних представників неповнолітніх здобувачів освіти, підтвердження (у формі письмової заяви) їхнього бажання проходити ДПА у закладі освіти чи у формі ЗНО. Заява у довільній формі може бути подана до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою (кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти);
2) організувати видачу здобувачам освіти, які не виявили бажання проходити ДПА, свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, у тому числі додатків до них із записом «звільнений(а)» у відповідній графі бланку додатку;
3) у випадку виявлення бажання проходження ДПА у формі ЗНО:
організувати підвезення здобувачів освіти до пунктів тестування;
після отримання від УЦОЯО результатів ДПА у формі ЗНО видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти із зазначенням таких результатів у відповідній графі бланку додатку до них;
4) у випадку виявлення бажання проходження ДПА у закладі освіти (не у формі ЗНО):
перевірити наявність права у конкретного здобувача освіти проходити ДПА саме в закладі освіти (таке право мають лише категорії здобувачів освіти, визначені пунктами 6-12, 14-16, 18 розділу ІІ Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 07 грудня 2018 року № 1369, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за № 8/32979 (далі – Порядок));
організувати проведення ДПА в письмовій формі за завданнями та у строки, затвердженими керівником закладу освіти, але не пізніше закінчення навчального року;
після проходження ДПА видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти із зазначенням результатів ДПА у відповідній графі бланку додатку до них.
Слід пам’ятати, що ДПАв закладі освітислід проводити з урахуванням вимог, визначених абзацом дев’ятнадцятим пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Контроль за проведенням атестації в закладі освіти здійснюється його засновником (уповноваженим ним органом управління у сфері освіти).
Здобувачі освіти, які претендують на нагородження Золотою або Срібною медалями та звільнені від проходження ДПА Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», мають право на отримання таких медалей без проходження ДПА.
Щодо свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти
Здобувачам освіти, які висловили бажання не проходити ДПА (у будь-якій формі) свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти мають бути видані невідкладно, але в будь-якому випадку не раніше дати видачі відповідного свідоцтва, що у ньому зазначена.
Здобувачам освіти, які висловили бажання проходити ДПА (незалежно від її форми) свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти видаються після проведення ДПА та відображення її результатів у додатку до свідоцтва, але в будь-якому випадку не раніше дати видачі відповідного свідоцтва, що у ньому зазначена.
Привертаємо увагу, що на підставі письмової заяви здобувача освіти з мотивованою та обґрунтованою потребою у виправленні документа про освіту керівник закладу освіти має право звернутися про заміну документів та їх карток до відповідного департаменту (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій. Такі виправлення документа та заміна картки здійснюються на підставі письмової заяви його власника на ім’я керівника відповідного закладу освіти згідно з Порядком замовлення документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту, видачі та обліку їх карток, затвердженого наказом МОН від 10 грудня 2003 року № 811, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 лютого 2004 року за № 201/8800 (із змінами).
Одночасно звертаємо увагу на те, що дата видачі додатка до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти не обов’язково має співпадати з датою видачі самого свідоцтва (при цьому, додаток не може бути виданий раніше, ніж свідоцтво). Зважаючи на це, на підставі письмової заяви здобувача освіти, з мотивованою та обґрунтованою потребою у виправленні додатка до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, що не потребує одночасного виправлення картки свідоцтва, заклад освіти має право видати такому здобувачу освіти тільки виправлений додаток (без одночасної заміни картки свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти).
Випуск (відрахування) із закладу освіти з видачею документів про освіту оформлюється наказом керівника закладу освіти (в межах навчального року) на підставі рішення педагогічної ради закладу освіти.
З метою організації видачі документів про повну загальну середню освіту особам, визначеним пунктом 7 розділу ІІ Порядку, рекомендуємо пропонувати зазначеним особам пройти ДПА в закладі освіти. В іншому випадку зазначені особи не зможуть отримати документ про повну загальну середню освіту у зв’язку з відсутністю будь-якого підтвердження відповідності результатів навчання державним стандартам освіти.
З метою організації видачі документів про повну загальну середню освіту особам, визначеним пунктом 11 розділу ІІ Порядку, такі особи мають пройти річне оцінювання за 11 клас та за їхнім бажанням можуть пройти ДПА у закладі освіти або у формі ЗНО. У випадку, якщо зазначені особи не були зараховані до закладів освіти на території, підконтрольній Україні, і не мають результатів річного оцінювання, для них не може бути замовлено та видано документи про повну загальну середню освіту. Також пропонуємо довести до відома здобувачів освіти з окупованої, неконтрольованої території інформацію про можливість скористатися спрощеним механізмом вступу до закладів вищої освіти відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти, які проживають на тимчасово окупованій території України (наказ Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2016 року № 560, зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 31 травня 2016 року за № 795/28925) та Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях (наказ Міністерства освіти і науки України від 21 червня 2016 року № 697, зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 01 липня 2016 року за № 907/29037).
Разом із цим, інформуємо, що на найближчому засіданні Уряду запропоновано до розгляду проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про закінчення 2019/2020 навчального року в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти», згідно з яким закінчення 2019/2020 навчального року відбувається:
для учнів закладів загальної середньої освіти, які продовжують здобувати повну загальну середню освіту у 2020/2021 навчальному році, не пізніше 1 липня 2020 року;
для учнів закладів загальної середньої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, упродовж 10 робочих днів після визначення результатів додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання, але не пізніше 31 серпня 2020 року;
для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти не пізніше 31 липня 2020 року.

Шановні керівники ЗЗСО!

Надсилаємо і просимо поширити серед учасників ЗНО-2020
відеороз'яснення щодо ЗНО-2020.
Відеороз'яснення від МОН.
ЗНО-2020: що взяти з собою та яких правил мають дотримуватись учасники
Відеороз'яснення від УЦОЯО. ЗНО-2020: безпечні умови, зрозумілі процедури

ЯК ДІЗНАТИСЯ АДРЕСИ ПУНКТІВ ПРОБНОГО ЗНО?

1.06.2020

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНОна сайтівідповідного регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Нагадаємо: пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів –17 червня.

Для Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти здоров’я учасників тестування є пріоритетом, тому всі зареєстровані зможуть ознайомитися з процедурою проведення ЗНО в безпечних умовах. Як проходитиме пробне ЗНО в умовах епідемії коронавірусу подано увідео-інструкції.

Нагадаємо,постановоюГоловного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Відкрийте для себе можливість вступити на бюджет до найкращих ЗВО України

ОНЛАЙН-КУРСИ
№1В УКРАЇНІ З
ПІДГОТОВКИ ДОЗНО-2020

Онлайн-заняття з викладачем

у режимі реального часу та в записі.

057-705-07-37

office@zno-kharkiv.org.ua

Станом на 21.05.2020 відомі дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

ОпублікованонаказМОН від 20.05. 2020 №664 провнесення змін докалендарного плану підготовки та проведення ЗНО.

До 4 червня 2020 рокуучасники зможуть завантажити зі своїх інформсторінокзапрошення-перепусткиз указаним часомі місцем проведення тестувань.

Графік ЗНО-2020

до 4 червняРозміщення на інформаційних сторінкахучасників запрошень-перепусток
25 червня - 17 липняОсновна сесія ЗНО
25 червняМатематика
30червняУкраїнська мова та література
2липняФізика
6 липняІспанська мова
6 липняФранцузька мова
6 липняНімецька мова
7 липняАнглійська мова
9 липняІсторія України
13 липняБіологія
15 липняГеографія
17 липняХімія
Оголошення порогових балів "склав/не склав"
до 26 червняМатематика
до 1 липняУкраїнська мова і література
до 3 липняФізика
до 7 липняНімецька, французька, іспанська мови мови
до 8 липняАнглійська мова
до 10 липняІсторія України
до 14 липняБіологія
до 16 липняГеографія
до 20 липняХімія
Оголошення результатів ЗНО
до 17 липняМатематика, фізика
до 25 липняІсторія України,українська мова і література, іноземні мови, біологія
до 29 липняГеографія, хімія
23 липня - 11 серпняДодаткова сесія ЗНО

057-705-07-37

office@zno-kharkiv.org.ua

Відсьогодні в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з’явилися нові інструменти, які дадуть можливість випускникам більш ефективно підготуватись до тестування. Зокрема, учасники зможуть попрацювати з тестами, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, а також детальніше ознайомитися із самою процедурою проведення ЗНО.

“Пробне ЗНО наразі відтерміновано, оскільки дати його проведення напряму залежать від тривалості карантину. І цей час – можливість підготуватись до тестів краще. Матеріали, розміщені Українським центром оцінювання якості освіти в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, дадуть змогу побачити процес тестування на власні очі, дослідити його інструменти та підготуватись психологічно”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Матеріали розміщенов особистих кабінетах учасників пробного ЗНОнасайтівідповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Так, учасники пробного ЗНО мають можливість:

  • переглянути інформаційні відео,
  • попрацювати з тестами,
  • попрактикуватись у заповненні бланків відповідей,
  • навчитись ефективно розподіляти час.

Після того, як епідеміологічна ситуація стабілізується, всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне ЗНО у звичному форматі. Про дати його проведення буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано наокремому сайті.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконанняПостановиКабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування з української мови і літератури проходитиме4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів –11 квітня 2020 року.

Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що вони мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

До 14 березня ми повідомимо про дати визначення результатів.

Стежте за актуальними новинами на нашому сайті, зберігайте спокій і будьте здорові!

Подiлитися новиною:

Картинки по запросу "картинки зно 2020"

Загальна інформація




Закон України «Про освіту»


Стаття 47. Зовнішнє незалежне оцінювання


1. Зовнішнє незалежне оцінювання – це оцінювання результатів навчання, здобутих особою на певному рівні освіти, що проводиться спеціально уповноваженою державою установою (організацією).


2. Зовнішнє незалежне оцінювання здійснюється на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у відповідній сфері. Зміст програм зовнішнього незалежного оцінювання має відповідати стандартам освіти відповідного рівня і бути доступним для ознайомлення не пізніше ніж за 18 місяців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


3. Зовнішнє незалежне оцінювання здійснюється на таких принципах:

– валідності (обґрунтованості та придатності методів і технологій оцінювання для конкретних цілей);

– відкритості та прозорості;

– об’єктивності;

– надійності;

– доступності;

– відповідальності.


4. Процедури, форми та порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у відповідній сфері, з урахуванням можливостей осіб з особливими освітніми потребами та мають бути оприлюднені не менш як за шість місяців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


5. Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання здійснюється за кошти державного бюджету та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством. Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання осіб, які завершують здобуття базової та профільної середньої освіти, здійснюється за кошти державного бюджету.


6. Положення про спеціально уповноважену державою установу (організацію) затверджується відповідно до законодавства.


7. Засади зовнішнього незалежного оцінювання, не встановлені цим Законом, визначаються спеціальними законами.



Детальна інформація запосиланнямна сайті Українського центру оцінювання якості освіти



Регламентна комісія



Email: doc@zno-kharkiv.org.ua

Гаряча лінія

office@zno-kharkiv.org.ua

Картинки по запросу "рцояо зно"

ПРОБНЕ ЗНО-2020: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

10.10.2019

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація для участі упробному ЗНО-2020триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде насайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

shkola-animatsionnaya-kartinka-0074ОКРЕМІ ЗМІНИ У ПРОЦЕДУРІ РЕЄСТРАЦІЇ І ПОРЯДКУ ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО

Із 2019 року процедура реєстрації учасників та порядок визначення результатів ЗНО дещо зміняться порівняно з попередніми роками.

Відповідні зміни зафіксовано вНаказі Міністерства освіти і науки Українівід 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання».

Так,для участі в додатковій сесіїзовнішнього незалежного оцінювання

в основний період реєстрації(цьогоріч – з 5 лютого до 25 березня) зможуть подавати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них;

у додатковий період реєстрації(цьогоріч – з 3 до 20 травня) зможуть подавати документи особи, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та не встигли зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.

Важливим нововведенням є розумне пристосування процедури переведення тестових балівз української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав». Для таких осіббуде встановлено адаптивний поріг(нижчий за звичайний), а всі тестові бали між адаптивним порогом і пороговим балом «склав/не склав», будуть переводитися в рейтингову оцінку «100 балів». Наприклад, якщо поріг «склав/не склав» ЗНО з української мови та літератури у 2019 році становитиме 23 бали, а адаптивний – 20 балів, то учасники, які здобували загальну середню освіту, наприклад, угорською мовою, й отримали 20, 21, 22, 23 тестових балів, отримають 100 балів на шкалі 100 – 200. Це дозволить таким особам брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Нагадуємо, що ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії можна складати кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

5
0

shkola-animatsionnaya-kartinka-0077

ВИМОГИ ДЕЯКИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВИБОРУ ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НОРМАТИВНИМ ДОКУМЕНТАМ

До Харківського РЦОЯО надходять звернення щодо вибору предметів ЗНО у 2019 році.

Зазначаємо,наказом Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 №931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за № 1030/32482встановлено, що в 2019 році:

кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінюваннямає правоскласти тести не більше як зчотирьохпредметів;

результати зовнішнього оцінювання ізтрьохнавчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освітидля учнів закладів загальної середньоїосвіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

українська мова і література (українська мова);

математика або історія України (період XX – початок XXI століття)(за вибором учня);

один із навчальних предметів – математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова(за вибором учня);

результати зовнішнього оцінювання здвохнавчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації для учнів (слухачів, студентів) закладівпрофесійної (професійно-технічної), вищої освіти,які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти;

української мови і літератури (українська мова),

математика або історія України (період XX – початок XXI століття)(за вибором учня (слухача, студента))

8
0

/Files/images/uroki/зно.jpg

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна будена сайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Докладніше — у розділі «Пробне ЗНО».

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019

НаказомМіністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року №1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до18березня2019року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, зіспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися восновний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи зокупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області

Протокол № 8

засідання педагогічної ради

від 25.05.2018 року

Присутні – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О., Бегляніна Н.А., Паніна Н.М.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Кубракова Ю.Г.

Порядок денний:

1.Про виконання рішень попередніх засідань педагогічних рад (доповідач КубраковаЮ.Г.)

2.Про переведення учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

По першому питанню Кубракова Ю.Г. повідомила, що рішення попередніх засідань педагогічних рад виконуються

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказами Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи запропонувала перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

Виступили:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Мерінець К.О. повідомила присутнім про результати річного оцінювання учнів 2 – 4 класів та державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кубракова Ю.Г. оголосила результати семестрового та річного оцінювання учнів 5 – 8, 10 класів відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів

Вирішили:

Перевести учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів:

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Бочарова Сніжана

2. Вербівський Олександр

3. Дерев’янко-Беєм Марія

4. Мироненко Назар

5. Сиротюк Вероніка

6. Токарчук Лілія

7. Триньов Максим

8. Шарко Ольга

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Деревянко Максим

2. Коровкін Кирило

3. Ошуркевич Дарія

4. Пономарева Анна

5. Рубан Діана

6. Санін Сергій

7. Сіліван Віталій

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Алексєєнко Богдан

2. Демченко Валентин

3. Кошельов Денис

4. Кундіус Микита

5. Маринич Кристина

6. Мельнічук Мар’яна

7. Науменко Олександр

8. Родіонова Анна

9. Рубан Лев

10. Чеботарьова Яна

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9. Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 5 класу до 6 класу:

1. Коляущенко Максим

2. Кравцова Олеся

3. Крюкова Вікторія

4. Мірошниченко Діана

5. Міхалін Олександр

6. Міхаліна Дарія

7. Мясниченко Артем

8. Пономарев Іван

9. Скалеба Кирило

10. Шеремет Нікіта

учнів 6 класу до 7 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Єрмоц Денис

5. Колесник Дмитро

6. Кундіус Вікторія

7. Курілова Анна

8. Михайличенко Артем

9. Плугін Дмитро

10. Рижик Євгеній

11. Середа Іван

12. Старіков Іван

13. Шульга Юлія

учнів 7 класу до 8 класу:

1. Алексюк Лілія

2. Васюкова Діана

3. Власенко Володимир

4. Гладун Анна

5. Єфремова Марина

6. Кравцова Ганна

7. Кубраков Ярослав

8. Лялюк Інна

9. Мясниченко Віра

учня 8 класу до 9 класу:

1. Кононков Сергій

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Галиця Іван

2. Діулін Дмитро

3. Кіпора Матвія Ігоровича

4. Печенізька Аліна

5. Пісьменний Ярослав

6. Старікова Віта

7. Супрун Владислав

8. Щеченко Ірина

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області

Протокол № 7

засідання педагогічної ради

від 16.05.2018 року

Присутні – 15 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О., Бегляніна Н.А.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Кубракова Ю.Г.

Порядок денний:

1.Про виконання рішень попередніх засідань педагогічних рад (доповідач КубраковаЮ.Г.)

2.Про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

По першому питанню Кубракова Ю.Г. повідомила, що рішення попередніх засідань педагогічних рад виконуються

Слухали:

Мироненко Л.Г., яка відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.05.2018 №1/9-278 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 квітня 2018 року № 310» та листа КВНЗ «Харківська академія наперервної освіти від 10.05.2018 № 652 «Про інструктивно - методичні матеріали щодо вибору підручників для учнів 1 класу» повідомила, що необхідно зробити вибір підручників для учнів 1 класу.

Виступили:

Мерінець К.О., керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, яка повідомила, що вчителі початкових класів ознайомилися з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланням lib.imzo.gov.ua, та можна зробити вибір підручників

Вирішили:

Обрати електронні версії оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти:

«Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Большакова І.О., Пристінська М.С. – 12 примірників

«Німецька мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) авт.: Сотникова С.І., Гоголєва Г.В. – 12 примірників

«Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Гісь О.М., Фісяк І.В. – 12 примірників

«Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Бібік Н.М., Бондарчук Г.П. – 12 примірників

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Кізілова Г.О., Шулько О.А. – 12 примірників

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Картинки по запросу Анімашки лінієчки

17.01.2018 ПРЕС-РЕЛІЗ

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

19 березня 2018 року – останній день реєстрації.Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року.

Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті УЦОЯОtestportal.gov.ua.

Зареєструватися на ЗНО-2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів I-IIр.а., які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту,подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

· реєстраційну картку,

· копію документа, що посвідчує особу,

· 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що

відповідає досягнутому віку;

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які отримали повну загальну середню освіту раніше,самостійно або за допомогою пунктів реєстрації формують комплект реєстраційних документів:

· реєстраційну картку,

· копію документа, що посвідчує особу,

· копію документа про повну загальну середню освіту (атестат),

· інші документи у разі потреби (копію свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою)).

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.uaв розділі «ЗНО-2018».

Ум. Харків пункти реєстрації будуть на базі: Харківського національногоуніверситету імені В.Н.Каразіна, Української інженерно-педагогічної академії.

УХарківській області на базі - Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва

· Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук,професор, член-кореспондент НАПН України (057705 15 64).

· Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23496.

Картинки по запросу Анімашки лінієчки

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2018

МАТЕМАТИКА22 травня
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА24 травня
ІСПАНСЬКА МОВА29 травня
НІМЕЦЬКА МОВА29 травня
ФРАНЦУЗЬКА МОВА29 травня
АНГЛІЙСЬКА МОВА01 червня
БІОЛОГІЯ04 червня
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ06 червня
ГЕОГРАФІЯ08 червня
ФІЗИКА11 червня
ХІМІЯ13 червня

У 2018 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ З 22 ТРАВНЯ ДО 14 ЛИПНЯ

8.09.2017

8 вересня набуває чинностінаказМіністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженимнаказомМіністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Відповідно до наказу Міністерства науки і освіти України від 19.09.2017 №1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», листа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 22.09.2017 № 10/01-25/349 «Про проведення роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018», листа Департаменту науки і освіти ХОДА від 29.09.2017 № 01-38/3915 «Про проведення роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018» та з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018 у рамках проведення спільної інформаційної кампанії доручаємо:

- організувати оформлення у навчальних закладах інформаційних куточків «ЗНО-2018» з використанням уніфікованих матеріалів, розроблених Харківським РЦОЯО;

- провести інформаційно-роз’яснювальну роботу у навчальних закладах з учнями, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, а також з педагогами, батьками, використовуючи уніфіковані матеріали, розроблені Харківським РЦОЯО;

- розмістити інформацію щодо особливостей ЗНО-2018 на офіційних сайтах навчальних закладів.

Додатково рекомендуємо організувати проведення тематичних уроків інформатики за методичними рекомендаціями, розробленими Харківським РЦОЯО, для учнів навчальних закладів, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Матеріали для інформаційних куточків та інформаційно-роз’яснювальної роботи будуть розміщені на сайті Харківського РЦОЯО http://zno-kharkiv.org.ua/ після 17.10.2017, методичні рекомендації до уроків інформатики після 01.12.2017.

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 3

засідання педагогічної ради

від 04.04.2017 року

Присутніх – 14 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Кубракова Ю.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4 та 9 класів (доповідач Мироненко Л.Г.)

2.Про обрання навчального предмету для складання державної підсумкової атестації учнів 9 класу (доповідач КубраковаЮ.Г.)

Слухали:

По першому питанню виступила Мироненко Л.Г., яка ознайомила присутніх з наказом відділу освіти Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області від 04.04.2017 № 32 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області», та запропонувала визначити терміни оцінювання та закінчення навчальних занять, проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9 та 11 класів, дати та час проведення свята «Останній дзвоник», випускних вечорів – дати вручення документів про освіту учням 9 та 11 класів.

Виступили:

Яропут В.М. повідомила, що державна підсумкова атестація учнів 11 класу проводиться у форматі зовнішнього незалежного оцінювання з 23 травня до 16 червня. Результати будуть відомі не пізніше 20 червня, тому випускний вечір – вручення документів про освіту – можна провести 23 червня.

Мерінець К.О. запропонувала для учнів 1 – 10 класів навчальні заняття проводити до 26 травня. А завершити навчальний рік 26 травня – святом «Останній дзвоник».

Шульга В.В. запропонувала обрати дати державної підсумкової атестації учнів 4 та 9 класів, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 № 1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».

Шевченко О.В., яка рекомендувала обрати 9 червня як дату вручення документів про освіту учням 9 класу.

Кубракова Ю.Г. нагадала присутнім про рішення засідання педагогічної ради від 21.06.2016 року протокол № 7 щодо доцільності проведення навчальної практики

Вирішили:

1.Забезпечити організоване закінчення навчальних занять та виконання у повному обсязі навчальних планів та програм:

1 – 11 класи – до 26.05.2017

2.Здійснити семестрове та річне оцінювання:

2 – 4 класи – до 18.05.2017

5 – 11 класи – семестрове – до 19.05.2017

річне – до 22.05.2017

3.Забезпечити проведення свята «Останній дзвоник»

26.05.2017 о 9.00

4.Провести випускні вечори та вручити документи про освіту:

9 клас – 09.06.2017 о 10.00

11 клас – 23.06.2017 о 14.00

5.Дати проведення державної підсумкової атестації:

4 клас – з 04.05. до 16.05.2017

9 клас – з 30.05. до 07.06.2017

6. Навчальну практику учнів у 2016/2017 навчального року не проводити.

Слухали:

По другому питанню Кубракову Ю.Г., яка, керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році» (зі змінами, внесеними наказом МОН від 30.12.2016 № 1696 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 року № 1272») та листом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 № 1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», запропонувала обрати один з навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня у 2016/2017 навчальному році.

Виступили:

Токар Л.Ю., яка запропонувала для державної підсумкової атестації обрати українську літературу. Адже, саме вона закладає основу загальної освіченості учнів, їхньої естетико-літературної підготовленості, формування суспільно-ціннісних орієнтирів, спроможність вчитися надалі. У старшій школі на уроках української літератури формується цілісне уявлення про неї як про важливий складник національної культури, підвищення загального рівня культури майбутнього покоління, розвиток його творчого, інтелектуального потенціалу, виробленню здорового, повноцінного світогляду. На основі отриманих знань, сформованих вмінь та навичок учні складають державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання.

Вирішили:

1.Обрати українську літературу як навчальний предмет для проведення державної підсумкової атестації учнів 9 класу у 2016/2017 навчальному році.

Голова пед.ради підписано Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради підписано Ю.Г.Кубракова

/Files/images/uroki/993026336.gif

Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2017 року

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюєтьсярегіональними центрами оцінювання якості освіти.

Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведенняЗНОдля психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2017 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2017 року триватиме з 10 січня до 31 січня 2017 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. У цьому році вона становитиме 120 грн за 1 предмет.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).

Графік проведення пробного тестування:

  • 1 квітня 2017 року - українська мова і література;
  • 8 квітня 2017 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, російська мова.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення (реєстраційної картки);
  • паспорта (або свідоцтва про народження).

Визначення результатів пробного тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» (за наявності такого сервісу на сайті відповідного регіонального центру оцінювання).

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

/Files/images/42.gif

Тест пробного ЗНО у 2017 році коштуватиме 120 грн

Вартість пробногозовнішнього незалежного оцінюванняу 2017 році з одного предмета становитиме 120 грн. Відповідна інформація оприлюднена на сайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

Під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть виконувати учасники ЗНО під час основної сесії тестування.

Участь у пробному ЗНО зможуть взяти лише зареєстровані особи. Реєстрація учасників триватиме з 10 до 31 січня 2017 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів, зокрема, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов буде проведено 8 квітня. Відповідно, учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести - українську мову і літературу та один предмет за вибором.

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде виданий тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальноїсередньоїосвіти.

/Files/images/852224212.gif

Реєстрація на пробне ЗНО відбудеться в січні

/Files/images/uroki/PB040333.JPG

Реєстрація напробне зовнішнє незалежне оцінюваннятриватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Участь у пробному ЗНО є важливоюскладовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основногоЗНО.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти у січні 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (1 квітня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (8 квітня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Слід підкреслити, що участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки задержавну підсумкову атестаціюта не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу довищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на сайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

/Files/images/797579785.gif

ДПА і ЗНО - 2017: що необхідно знати випускнику

ДиректорУкраїнського центру оцінювання якості освітирозповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.

Зокрема, Вадим Карандій зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програмзовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року№77.

Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року№ 1121. Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься.

«Це пов’язано з тим, – пояснив директор, – що за результатами цьогорічної апробації дворівневих предметних тестів з іноземних мов – В1 та В2, проведеної Українським центром оцінювання якості освіти у квітні, стало зрозуміло, що доцільно скоригувати складність тестових завдань, додатково вивчити новий формат завдань на аудіювання та структуру тесту загалом, – а для цього необхідно провести додаткові підготовчі роботи. Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо». Ознайомитися з відповідними програмами ЗНО можна затаким посиланням.

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускниківзагальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов та російської, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: географії, хімії, фізики, біології, то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту

/Files/images/7381.gif

/Files/images/uroki/IMG_6908.jpg

У МОН оприлюднили Умови прийому до вишів - 2017

Конкурсний відбір абітурієнтів буде проводитись на основі конкурсного бала, який розраховуватиметься відповідно до Умов прийому та Правил прийому до вищого навчального закладу.

У Міністерстві освіти і науки оприлюднили Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році.

Передбачається, що громадяни України матимуть право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань, на основі повної загальної середньої освіти у вступників до ВНЗ будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Конкурсний відбір абітурієнтів буде проводитись на основі конкурсного бала, який розраховуватиметься відповідно до Умов прийому та Правил прийому до вищого навчального закладу.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту в 2017 році почнеться 29 червня та закінчиться 25 липня.

Проведення медичних оглядів та інших доконкурсних процедур відбудеться до 11 липня.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчиться 20 липня, для вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО - 26 липня.

Рейтингові списки вступників, які будуть вступати на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів, із зазначенням рекомендованих до зарахування, будуть оприлюднені не пізніше 12.00 години 1 серпня.

Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 5 серпня.

Зарахування вступників на навчання, які вступатимуть за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 7 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів та кошти фізичних і юридичних осіб не пізніше 30 вересня.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подаватимуть заяви тільки в електронній формі.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які мають спеціальні права щодо участі в конкурсному відборі при вступі зможуть подавати заяви в паперовій формі.

Загалом, вступники зможуть подати не більше дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення та не більше, ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв для участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде.

Під час подання заяви про участь у конкурсному відборі вступники зазначатимуть у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Для конкурсного відбору вступників, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти будуть зараховані бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (перший предмет), математики, історії України або біології за вибором вищого навчального закладу (другий предмет), загальноосвітнього предмета, з якого проводиться ЗНО або творчого конкурсу (третій предмет).

Вищі навчальні заклади самостійно визначатимуть мінімальне значення кількості балів, з якими вступник допускається до участі у конкурсі.

Умовами вступу до вищих навчальних закладів в 2017 році також передбачені інші особливості проведення вступної кампанії наступного року.

Джерело:Оsvita.ua

Довідкові телефони

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 486-09-62

працює
з 09-00 до 18-00
у п᾿ятницю
з 09-00 до 16-45

/Files/images/knigi-181.gif

Визначено терміни проведення ЗНО-2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затвердженоКалендарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Тестування зукраїнської мови і літературивідбудеться 23 травня,іспанської, німецької, французької мов– 25 травня,англійської мови– 29 травня,математики– 31 травня,історії України– 2 червня,російської мови– 6 червня,біології– 8 червня,географії– 12 червня,фізики– 14 червня,хімії– 16 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

/Files/images/7192.gif

Тестові завдання для ДПА відповідатимуть рівню стандарту

21 вересня відбулася прес-конференція щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році. Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.

Директор Вадим Карандій зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року №77. Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься. «Це пов’язано з тим, – пояснив директор, – що за результатами цьогорічної апробації дворівневих предметних тестів з іноземних мов – В1 та В2, проведеної Українським центром оцінювання якості освіти у квітні, стало зрозуміло, що доцільно скоригувати складність тестових завдань, додатково вивчити новий формат завдань на аудіювання та структуру тесту загалом, – а для цього необхідно провести додаткові підготовчі роботи. Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо». Ознайомитися з відповідними програмами можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі«Підготовка до ЗНО-2017».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: російської мови, географії, хімії, фізики, біології, – то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи. Згодом на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде розміщено характеристики сертифікаційних робіт, і кожен охочий зможе ознайомитися із структурою тестів детальніше.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.

Повний запис прес-конференції можна переглянути на сайті офіційного порталу«Педагогічна преса».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77«Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мов.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 27 липня2016 року № 888«Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77»,розроблення та укладання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.

Наказом Українського центру від 22 вересня 2016 року №163«Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року»затверджено Критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю з української мови, математики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.

Наказом Українського центру від 22 вересня 2016 року №162«Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року»затверджено Загальні характеристики з української мовиілітератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.

Наказом Українського центру від 15 вересня 2016 року №156«Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року»затвердженосхеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


Тестові завдання для ДПА відповідатимуть рівню стандарту

Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.

21 вересня 2016 року відбулася прес-конференція щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році.

Директор УЦОЯО Вадим Карандій зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року№ 77.

Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року№ 1121. Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься.

«Це пов’язано з тим, – пояснив директор, – що за результатами цьогорічної апробації дворівневих предметних тестів з іноземних мов – В1 та В2, проведеної Українським центром оцінювання якості освіти у квітні, стало зрозуміло, що доцільно скоригувати складність тестових завдань, додатково вивчити новий формат завдань на аудіювання та структуру тесту загалом, – а для цього необхідно провести додаткові підготовчі роботи.

Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо». Ознайомитися з відповідними програмами можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі«Підготовка до ЗНО-2017».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета.

Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію.

Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов та російської, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: географії, хімії, фізики, біології, то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.

Згодом на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде розміщено характеристики сертифікаційних робіт, і кожен охочий зможе ознайомитися із структурою тестів детальніше.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.

Повний запис прес-конференції можна переглянути насайті«Педагогічної преси».

Джерело:МОН України

Міносвіти затвердило порядок проходження ЗНО-2017.

2016 року перші предмети складали 5-13 травня. Цей експеримент початку зовнішнього незалежного оцінювання під час навчального року вирішили не продовжувати, тому ЗНО почнеться 23 травня і завершиться 16 червня. Таким чином іспити почнуться вже після завершення навчального року. З 6 лютого до 17 березня 2017 року слід подати документи для участі в ЗНО. Це робиться на сайті українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Як і раніше, учасник ЗНО може скласти максимум 4 предмети. Один із них обов’язковий – українська мова та література. Результати з нього, як і 2016 року, зараховуватимуть як результати ДПА. Ще один предмет ЗНО-ДПА, аналогічно з минулим роком, випускник вибиратиме з двох: математика або історія України. Новація 2017 року – складання на додачу ще одного, третього, предмету ЗНО з урахуванням результатів як ДПА. Цей предмет випускник вибирає довільно із 12 запропонованих. Таким чином Міносвіти реалізує заявлений раніше намір поступово повністю об’єднати складання ДПА і ЗНО.

ЗНО з іноземної не буде обов’язковим, як очікувалося. Прийнято рішення 2017 року провести ще одну апробацію ЗНО з іноземної, перевірити процедуру й тести, забезпечити пункти тестування необхідною технікою для перевірки аудіювання і людьми, які вміють цією технікою користуватися.

Кількість і перелік предметів на ЗНО-2017 не змінено: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Додаткова сесія ЗНО-2017 відбудеться 03-12 липня 2017 року. В ній можуть взяти участь ті, хто не зміг скласти ЗНО в основну сесію через незалежні від них обставини.

Календар ЗНО-2017

ПредметДата складання ЗНОРозміщення на сайті УЦОЯО правильних відповідей до завдань ЗНОВизначення результатів і порогового балуРозміщення на інформаційних сторінках учасників їхніх результатів ЗНОПередавання до шкіл відомостей з результатами ДПА
українська мова та література23.05.201724.05.2017до 14.06.2017до 15.06.2017до 15.06.2017
іспанська мова25.05.201726.05.2017до 14.06.2017до 15.06.2017до 15.06.2017
німецька мова25.05.201726.05.2017до 14.06.2017до 15.06.2017до 15.06.2017

французька мова
25.05.201726.05.2017до 14.06.2017до 15.06.2017до 15.06.2017
англійська мова29.05.201730.05.2017до 14.06.2017до 15.06.2017до 15.06.2017
математика31.05.201701.06.2017до 14.06.2017до 15.06.2017до 15.06.2017
історія України02.06.201706.06.2017до 16.06.2017до 19.06.2017до 19.06.2017
російська мова06.06.201707.06.2017до 16.06.2017до 19.06.2017до 19.06.2017
біологія08.06.201709.06.2017до 16.06.2017до 19.06.2017до 19.06.2017
географія12.06.201713.06.2017до 22.06.2017до 23.06.2017до 23.06.2017
фізика14.06.201715.06.2017до 22.06.2017до 23.06.2017до 23.06.2017
хімія16.06.201719.06.2017до 22.06.2017до 23.06.2017до 23.06.2017
Джерело:Еduget

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 6

засідання педагогічної ради

від 08.06.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 9 класу до 10 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», запропонувала присутнім перевести випускників основної школи, що отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, до 10 класу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Виступили:

Класний керівник 9 класу Гендрюк О.В., яка повідомила колегам про результати семестрового та річного оцінювання знань учнів та результати державної підсумкової атестації, на основі яких можна здійснити переведення учнів до наступного класу.

Вирішили:

Перевести учнів 9 класу до 10 класу:

  1. Гришка Максима Вікторовича
  2. Даниленка Олександра Сергійовича
  3. Коновалова Дмитра Костянтиновича
  4. Кривегу Дмитра Павловича
  5. Лялюка Ігоря Володимировича
  6. Приходька Івана Олександровича
  7. Скабіну Руслана Вадимовича

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 5

засідання педагогічної ради

від 27.05.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про випуск зі школи учнів 11 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

2.Про переведення учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» запропонувала присутнім випустити зі школи учнів 11 класу

Виступили:

Класний керівник 11 класу Саєнко Н.П., яка доповіла про досягнення учнів у навчанні та у позакласній роботі, про активну участь та чітку позицію у громадському житті школи та сільської громади.

Вирішили:

Випустити зі школи учнів 11 класу:

1. Бородавку Станіслава Станіславовича

2. Галіцу Анжеліку Володимирівну

3. Даниленко Єлизавету Сергіївну

4. Єфремову Любов Романівну

5. Курілову Катерину Андріївну

6. Марчука ЮріяАнатолійовича

7. Ошуркевич Юлію Володимирівну

8. Скабіну Олега Вадимовича

9. Тесленка Олексія Сергійовича

Слухали:

Мироненко Л.Г., яка відповідно до «Порядку переведення учнів до наступного класу», на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи запропонувала перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

Виступили:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Мерінець К.О. повідомила присутнім про результати річного оцінювання учнів 2 – 4 класів та державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кубракова Ю.Г. оголосила результати семестрового та річного оцінювання учнів 5 – 8, 10 класів відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів

Вирішили:

Перевести учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів:

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Демченко Валентин

2. Кошельов Денис

3. Маринич Кристина

4. Мельнічук Мар’яна

5. Родіонова Анна

6. Рубан Лев

7. Чеботарьова Яна

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9. Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Крюкова Вікторія

2. Мірошниченко Діана

3. Мясниченко Артем

4. Пономарев Іван

5. Шеремет Нікіта

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Курілова Анна

5. Михайличенко Артем

6. Плугін Дмитро

7. Рижик Євгеній

8. Старіков Іван

9. Шульга Юлія

учнів 5 класу до 6 класу:

1.Алексюк Лілія

2.Васюкова Діана

3.Власенко Володимир

4.Гладун Анна

5.Єфремова Марина

6.Кубраков Ярослав

7.Лялюк Інна

8.Мясниченко Віра

учнів 7 класу до 8 класу

1.Авакян Армен

2.Костенко Костянтин

3.Курочка Аким

4.Скалеба Вікторія

5.Тесленко Станіслав

6.Хмиленко Родіон

учнів 8 класу до 9 класу:

1. Галиця Іван

2. Діулін Дмитро

3. Кіпор Матвій

4. Печенізька Аліна

5. Пісьменний Ярослав

6. Плужник Дмитро

7. Санін Олександр

8. Старікова Віта

9. Супрун Владислав

10. Шеремет Олег

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Войтко Віта

2. Золотарьова Тетяна

3. Плужник Андрій

4. Плужник Артем

5. Саніна Альона

6. Шульга Ірина

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 1643

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 6

засідання педагогічної ради

від 08.06.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 9 класу до 10 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», запропонувала присутнім перевести випускників основної школи, що отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, до 10 класу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Виступили:

Класний керівник 9 класу Гендрюк О.В., яка повідомила колегам про результати семестрового та річного оцінювання знань учнів та результати державної підсумкової атестації, на основі яких можна здійснити переведення учнів до наступного класу.

Вирішили:

Перевести учнів 9 класу до 10 класу:

  1. Гришка Максима Вікторовича
  2. Даниленка Олександра Сергійовича
  3. Коновалова Дмитра Костянтиновича
  4. Кривегу Дмитра Павловича
  5. Лялюка Ігоря Володимировича
  6. Приходька Івана Олександровича
  7. Скабіну Руслана Вадимовича

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 5

засідання педагогічної ради

від 27.05.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про випуск зі школи учнів 11 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

2.Про переведення учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» запропонувала присутнім випустити зі школи учнів 11 класу

Виступили:

Класний керівник 11 класу Саєнко Н.П., яка доповіла про досягнення учнів у навчанні та у позакласній роботі, про активну участь та чітку позицію у громадському житті школи та сільської громади.

Вирішили:

Випустити зі школи учнів 11 класу:

1. Бородавку Станіслава Станіславовича

2. Галіцу Анжеліку Володимирівну

3. Даниленко Єлизавету Сергіївну

4. Єфремову Любов Романівну

5. Курілову Катерину Андріївну

6. Марчука ЮріяАнатолійовича

7. Ошуркевич Юлію Володимирівну

8. Скабіну Олега Вадимовича

9. Тесленка Олексія Сергійовича

Слухали:

Мироненко Л.Г., яка відповідно до «Порядку переведення учнів до наступного класу», на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи запропонувала перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

Виступили:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Мерінець К.О. повідомила присутнім про результати річного оцінювання учнів 2 – 4 класів та державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кубракова Ю.Г. оголосила результати семестрового та річного оцінювання учнів 5 – 8, 10 класів відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів

Вирішили:

Перевести учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів:

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Демченко Валентин

2. Кошельов Денис

3. Маринич Кристина

4. Мельнічук Мар’яна

5. Родіонова Анна

6. Рубан Лев

7. Чеботарьова Яна

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9. Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Крюкова Вікторія

2. Мірошниченко Діана

3. Мясниченко Артем

4. Пономарев Іван

5. Шеремет Нікіта

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Курілова Анна

5. Михайличенко Артем

6. Плугін Дмитро

7. Рижик Євгеній

8. Старіков Іван

9. Шульга Юлія

учнів 5 класу до 6 класу:

1.Алексюк Лілія

2.Васюкова Діана

3.Власенко Володимир

4.Гладун Анна

5.Єфремова Марина

6.Кубраков Ярослав

7.Лялюк Інна

8.Мясниченко Віра

учнів 7 класу до 8 класу

1.Авакян Армен

2.Костенко Костянтин

3.Курочка Аким

4.Скалеба Вікторія

5.Тесленко Станіслав

6.Хмиленко Родіон

учнів 8 класу до 9 класу:

1. Галиця Іван

2. Діулін Дмитро

3. Кіпор Матвій

4. Печенізька Аліна

5. Пісьменний Ярослав

6. Плужник Дмитро

7. Санін Олександр

8. Старікова Віта

9. Супрун Владислав

10. Шеремет Олег

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Войтко Віта

2. Золотарьова Тетяна

3. Плужник Андрій

4. Плужник Артем

5. Саніна Альона

6. Шульга Ірина

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Дата останньої зміни 15 Березня 2024