Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 9

засідання педагогічної ради

від 07.06.2018 року

Присутні – 15 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О., Бегляніна Н.А.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Кубракова Ю.Г.

Порядок денний:

1.Про виконання рішень попередніх засідань педагогічних рад (доповідач КубраковаЮ.Г.)

2.Про переведення учнів 9 класу до 10 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

Слухали:

По першому питанню Кубракова Ю.Г. повідомила, що рішення попередніх засідань педагогічних рад виконуються

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказами Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» запропонувала присутнім перевести учнів 9 класу до 10 класу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з врученням документів про освіту.

Виступили:

Класний керівник 9 класу Пєстова Я.О., яка повідомила колегам про результати семестрового та річного оцінювання знань учнів та результати державної підсумкової атестації, на основі яких можна здійснити переведення учнів до 10 класу.

Вирішили:

Перевести учнів 9 класу до 10 класу:

1. Авакян Армен Мартиросович

2. Бондаренко Антон Сергійович

3. Костенко Костянтин Сергійович

4. Курочка Яким Віталійович

5. Міхаліна Олена Валеріївна

6. Пелешенко Микола Юрійович

7. Плугін Олександр Юрійович

8. Скалеба Вікторія Михайлівна

9. Тесленко Станіслав Сергійович

10. Хмиленко Родіон Сергійович

з врученням документів про освіту.

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Старосалтівської селищної ради

Вовчанського району Харківської області

вул. Дмитрівська, 99, с.Гонтарівка, Вовчанський район, Харківська область, 62570, тел. (05741) 6-27-28

e-mail: shgontativka@ukr.net Код ЄДРПОУ 24329495

Н А К А З

30.05.2018 № 4-у

Про зарахування учнів

до 1 класу

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1 класу з 01.09.2018 року слідуючих учнів:

1.Попсуліс Поліну Олександрівну

2.Саніна Олексія Віталійовича

3.Галицю Дениса Івановича

4.Пономареву Олену Євгенівну

5.Кіпор Ярослава Ігоровича

6. Алєксєєнко Віктора Руслановича

7.Алєксєєнко Юрія Руслановича

8.Хміленко Олександра Миколайовича

9.Ахметчанова Руслана Миколайовича

10.Дзюбу Миколу Олександровича

11Чорноморд Ксенію Леонідівну

12.Чистоклетову Софію Ігорівну

Директор школи Л.Г.Мироненко

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області

Протокол № 8

засідання педагогічної ради

від 25.05.2018 року

Присутні – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О., Бегляніна Н.А., Паніна Н.М.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Кубракова Ю.Г.

Порядок денний:

1.Про виконання рішень попередніх засідань педагогічних рад (доповідач КубраковаЮ.Г.)

2.Про переведення учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

По першому питанню Кубракова Ю.Г. повідомила, що рішення попередніх засідань педагогічних рад виконуються

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказами Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи запропонувала перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

Виступили:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Мерінець К.О. повідомила присутнім про результати річного оцінювання учнів 2 – 4 класів та державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кубракова Ю.Г. оголосила результати семестрового та річного оцінювання учнів 5 – 8, 10 класів відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів

Вирішили:

Перевести учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів:

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Бочарова Сніжана

2. Вербівський Олександр

3. Дерев’янко-Беєм Марія

4. Мироненко Назар

5. Сиротюк Вероніка

6. Токарчук Лілія

7. Триньов Максим

8. Шарко Ольга

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Деревянко Максим

2. Коровкін Кирило

3. Ошуркевич Дарія

4. Пономарева Анна

5. Рубан Діана

6. Санін Сергій

7. Сіліван Віталій

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Алексєєнко Богдан

2. Демченко Валентин

3. Кошельов Денис

4. Кундіус Микита

5. Маринич Кристина

6. Мельнічук Мар’яна

7. Науменко Олександр

8. Родіонова Анна

9. Рубан Лев

10. Чеботарьова Яна

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9.Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 5 класу до 6 класу:

1. Коляущенко Максим

2. Кравцова Олеся

3. Крюкова Вікторія

4. Мірошниченко Діана

5. Міхалін Олександр

6. Міхаліна Дарія

7. Мясниченко Артем

8. Пономарев Іван

9. Скалеба Кирило

10. Шеремет Нікіта

учнів 6 класу до 7 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Єрмоц Денис

5. Колесник Дмитро

6. Кундіус Вікторія

7. Курілова Анна

8. Михайличенко Артем

9. Плугін Дмитро

10. Рижик Євгеній

11. Середа Іван

12. Старіков Іван

13. Шульга Юлія

учнів 7 класу до 8 класу:

1. Алексюк Лілія

2. Васюкова Діана

3. Власенко Володимир

4. Гладун Анна

5. Єфремова Марина

6. Кравцова Ганна

7. Кубраков Ярослав

8. Лялюк Інна

9. Мясниченко Віра

учня 8 класу до 9 класу:

1. Кононков Сергій

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Галиця Іван

2. Діулін Дмитро

3. Кіпора Матвія Ігоровича

4. Печенізька Аліна

5. Пісьменний Ярослав

6. Старікова Віта

7. Супрун Владислав

8. Щеченко Ірина

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Старосалтівської селищної ради

Вовчанського району Харківської області

вул. Дмитрівська, 99, с.Гонтарівка, Вовчанський район, Харківська область, 62570, тел. (05741) 6-27-28

e-mail: shgontativka@ukr.net Код ЄДРПОУ 24329495

НА К А З

с.Гонтарівка

25 .05. 2018 № 3 - у

Про перевід учнів

1-8 класів та 10 класу

Керуючись наказами Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи

НАКАЗУЮ:

Перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Бочарова Сніжана

2. Вербівський Олександр

3. Дерев’янко-Беєм Марія

4. Мироненко Назар

5. Сиротюк Вероніка

6. Токарчук Лілія

7. Триньов Максим

8. Шарко Ольга

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Деревянко Максим

2. Коровкін Кирило

3. Ошуркевич Дарія

4. Пономарева Анна

5. Рубан Діана

6. Санін Сергій

7. Сіліван Віталій

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Алексєєнко Богдан

2. Демченко Валентин

3. Кошельов Денис

4. Кундіус Микита

5. Маринич Кристина

6. Мельнічук Мар’яна

7. Науменко Олександр

8. Родіонова Анна

9. Рубан Лев

10. Чеботарьова Яна

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9.Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 5 класу до 6 класу:

1. Коляущенко Максим

2. Кравцова Олеся

3. Крюкова Вікторія

4. Мірошниченко Діана

5. Міхалін Олександр

6. Міхаліна Дарія

7. Мясниченко Артем

8. Пономарев Іван

9. Скалеба Кирило

10. Шеремет Нікіта

учнів 6 класу до 7 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Єрмоц Денис

5. Колесник Дмитро

6. Кундіус Вікторія

7. Курілова Анна

8. Михайличенко Артем

9. Плугін Дмитро

10. Рижик Євгеній

11. Середа Іван

12. Старіков Іван

13. Шульга Юлія

учнів 7 класу до 8 класу:

1. Алексюк Лілія

2. Васюкова Діана

3. Власенко Володимир

4. Гладун Анна

5. Єфремова Марина

6. Кравцова Ганна

7. Кубраков Ярослав

8. Лялюк Інна

9. Мясниченко Віра

учня 8 класу до 9 класу:

1. Кононков Сергій

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Галиця Іван

2. Діулін Дмитро

3. Кіпора Матвія Ігоровича

4. Печенізька Аліна

5. Пісьменний Ярослав

6. Старікова Віта

7. Супрун Владислав

8. Щеченко Ірина

Директор школи Л.Г.Мироненко

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 9

засідання педагогічної ради

від 23.06.2017 року

Присутніх – 14 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Кубракова Ю.Г.

Порядок денний:

1.Про випуск зі школи учнів 11 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» запропонувала присутнім випустити зі школи учнів 11 класу

Виступили:

Класний керівник 11 класу Яропут В.М., яка повідомила про досягнення учнів у навчанні на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Проаналізувала роботу дітей у позакласній та позашкільній роботі, вказавши на активну участь та чітку життєву позицію у громадському житті школи та сільської громади.

Вирішили:

Випустити зі школи учнів 11 класу:

1. Войтко Віту Вікторівну

2. Золотарьову Тетяну Сергіївну

3. Кононкова Богдана Володимировича

4. Саніну Альону Віталіївну

5. Шульгу Ірину Юріївну

з врученням документів про освіту.

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 6

засідання педагогічної ради

від 09.06.2017 року

Присутніх – 14 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 9 класу до 10 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», запропонувала присутнім перевести випускників основної школи, що отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, до 10 класу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Виступили:

Класний керівник 9 класу Гендрюк О.В., яка повідомила колегам про результати семестрового та річного оцінювання знань учнів та результати державної підсумкової атестації, на основі яких можна здійснити переведення учнів до наступного класу.

Вирішили:

Перевести учнів 9 класу до 10 класу:

  1. Галицю Івана Андрійовича
  2. Діуліна Дмитра Олександровича
  3. Кіпора Матвія Ігоровича
  4. Печенізьку Аліну Василівну
  5. Пісьменного Ярослава Анатолійовича
  6. Плужника Дмитра Олександровича
  7. Саніна Олександра Віталійовича
  8. Старікову Віту Олександрівну
  9. Супруна Владислава Юрійовича
  10. Шеремета Олега Ярославовича

з врученням документів про освіту.

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 5

засідання педагогічної ради

від 26.05.2017 року

Присутніх – 14 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., Шевченко О.В., Мерінець К.О., Шульга В.В., Шульга В.М., Попсуліс К.В., Яропут В.М., Саєнко Н.П., Сіренко О.А., Токар Л.Ю., Пелих В.В., Пєстова Я.О.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи запропонувала перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

Виступили:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Мерінець К.О. повідомила присутнім про результати річного оцінювання учнів 2 – 4 класів та державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кубракова Ю.Г. оголосила результати семестрового та річного оцінювання учнів 5 – 8, 10 класів відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів

Вирішили:

Перевести учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів:

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Деревянко Максим

2. Коровкін Кирило

3. Ошуркевич Дарія

4. Пономарева Анна

5. Рубан Діана

6. Санін Сергій

7. Сіліван Віталій

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Волох Альбіна

2. Демченко Валентин

3. Кундіус Микита

4. Кошельов Денис

5. Маринич Кристина

6. Мельнічук Мар’яна

7. Науменко Олександр

8. Родіонова Анна

9. Рубан Лев

10. Чеботарьова Яна

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9. Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Коляущенко Максим

2. Крюкова Вікторія

3. Любченко Олександр

4. Мірошниченко Діана

5. Міхалін Олександр

6. Міхаліна Дарія

7. Мясниченко Артем

8. Пономарев Іван

9. Скалеба Кирило

10. Шеремет Нікіта

учнів 5 класу до 6 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Єрмоц Денис

5. Колесник Дмитро

6. Кундіус Вікторія

7. Курілова Анна

8. Михайличенко Артем

9. Плугін Дмитро

10. Рижик Євгеній

11. Середа Іван

12. Старіков Іван

13. Шульга Юлія

учнів 6 класу до 7 класу:

1.Алексюк Лілія

2.Васюкова Діана

3.Власенко Володимир

4.Гладун Анна

5.Єфремова Марина

6.Кубраков Ярослав

7.Лялюк Інна

8.Мясниченко Віра

9.Нємцева Дар’я

10.Плугін Денис

учня 7 класу до 8 класу

1. Кононков Сергій

учнів 8 класу до 9 класу

1. Авакян Армен

2. Бондаренко Антон

3. Костенко Костянтин

4. Курочка Яким

5. Міхаліна Олена

6. Пелешенко Микола

7. Плугін Олександр

8. Скалеба Вікторія

5.Тесленко Станіслав

6.Хмиленко Родіон

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Гришко Максим

  1. Даниленко Олександр
  2. Коновалов Дмитро
  3. Лялюк Ігор
  4. Приходько Іван
  5. Скабіна Руслан
  6. Токарчук Надія

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 6

засідання педагогічної ради

від 08.06.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 9 класу до 10 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», запропонувала присутнім перевести випускників основної школи, що отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, до 10 класу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Виступили:

Класний керівник 9 класу Гендрюк О.В., яка повідомила колегам про результати семестрового та річного оцінювання знань учнів та результати державної підсумкової атестації, на основі яких можна здійснити переведення учнів до наступного класу.

Вирішили:

Перевести учнів 9 класу до 10 класу:

  1. Гришка Максима Вікторовича
  2. Даниленка Олександра Сергійовича
  3. Коновалова Дмитра Костянтиновича
  4. Кривегу Дмитра Павловича
  5. Лялюка Ігоря Володимировича
  6. Приходька Івана Олександровича
  7. Скабіну Руслана Вадимовича

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 5

засідання педагогічної ради

від 27.05.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про випуск зі школи учнів 11 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

2.Про переведення учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» запропонувала присутнім випустити зі школи учнів 11 класу

Виступили:

Класний керівник 11 класу Саєнко Н.П., яка доповіла про досягнення учнів у навчанні та у позакласній роботі, про активну участь та чітку позицію у громадському житті школи та сільської громади.

Вирішили:

Випустити зі школи учнів 11 класу:

1. Бородавку Станіслава Станіславовича

2. Галіцу Анжеліку Володимирівну

3. Даниленко Єлизавету Сергіївну

4. Єфремову Любов Романівну

5. Курілову Катерину Андріївну

6. Марчука ЮріяАнатолійовича

7. Ошуркевич Юлію Володимирівну

8. Скабіну Олега Вадимовича

9. Тесленка Олексія Сергійовича

Слухали:

Мироненко Л.Г., яка відповідно до «Порядку переведення учнів до наступного класу», на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи запропонувала перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

Виступили:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Мерінець К.О. повідомила присутнім про результати річного оцінювання учнів 2 – 4 класів та державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кубракова Ю.Г. оголосила результати семестрового та річного оцінювання учнів 5 – 8, 10 класів відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів

Вирішили:

Перевести учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів:

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Демченко Валентин

2. Кошельов Денис

3. Маринич Кристина

4. Мельнічук Мар’яна

5. Родіонова Анна

6. Рубан Лев

7. Чеботарьова Яна

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9. Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Крюкова Вікторія

2. Мірошниченко Діана

3. Мясниченко Артем

4. Пономарев Іван

5. Шеремет Нікіта

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Курілова Анна

5. Михайличенко Артем

6. Плугін Дмитро

7. Рижик Євгеній

8. Старіков Іван

9. Шульга Юлія

учнів 5 класу до 6 класу:

1.Алексюк Лілія

2.Васюкова Діана

3.Власенко Володимир

4.Гладун Анна

5.Єфремова Марина

6.Кубраков Ярослав

7.Лялюк Інна

8.Мясниченко Віра

учнів 7 класу до 8 класу

1.Авакян Армен

2.Костенко Костянтин

3.Курочка Аким

4.Скалеба Вікторія

5.Тесленко Станіслав

6.Хмиленко Родіон

учнів 8 класу до 9 класу:

1. Галиця Іван

2. Діулін Дмитро

3. Кіпор Матвій

4. Печенізька Аліна

5. Пісьменний Ярослав

6. Плужник Дмитро

7. Санін Олександр

8. Старікова Віта

9. Супрун Владислав

10. Шеремет Олег

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Войтко Віта

2. Золотарьова Тетяна

3. Плужник Андрій

4. Плужник Артем

5. Саніна Альона

6. Шульга Ірина

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 6

засідання педагогічної ради

від 08.06.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 9 класу до 10 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», запропонувала присутнім перевести випускників основної школи, що отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, до 10 класу Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Виступили:

Класний керівник 9 класу Гендрюк О.В., яка повідомила колегам про результати семестрового та річного оцінювання знань учнів та результати державної підсумкової атестації, на основі яких можна здійснити переведення учнів до наступного класу.

Вирішили:

Перевести учнів 9 класу до 10 класу:

  1. Гришка Максима Вікторовича
  2. Даниленка Олександра Сергійовича
  3. Коновалова Дмитра Костянтиновича
  4. Кривегу Дмитра Павловича
  5. Лялюка Ігоря Володимировича
  6. Приходька Івана Олександровича
  7. Скабіну Руслана Вадимовича

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Гонтарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Протокол № 5

засідання педагогічної ради

від 27.05.2016 року

Присутніх – 16 чоловік: Мироненко Л.Г., Кубракова Ю.Г., Третяк Н.О., ШевченкоО.В., Мерінець К.О., Шульга В.М., Шульга В.В., Попсуліс К.В., ЯропутВ.М., СаєнкоН.П., Сіренко О.А., ТокарЛ.Ю., Пелих В.В., Дорош Я.М., Пєстова Я.О., Гендрюк О.В.

Голова пед.ради: Мироненко Л.Г.

Секретар: Кубракова Ю.Г.

Доповідачі: Мироненко Л.Г.

Форма проведення: збори

Порядок денний:

1.Про випуск зі школи учнів 11 класу (доповідач Мироненко Л.Г.)

2.Про переведення учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів (доповідач МироненкоЛ.Г.)

Слухали:

Мироненко Л.Г., керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» запропонувала присутнім випустити зі школи учнів 11 класу

Виступили:

Класний керівник 11 класу Саєнко Н.П., яка доповіла про досягнення учнів у навчанні та у позакласній роботі, про активну участь та чітку позицію у громадському житті школи та сільської громади.

Вирішили:

Випустити зі школи учнів 11 класу:

1. Бородавку Станіслава Станіславовича

2. Галіцу Анжеліку Володимирівну

3. Даниленко Єлизавету Сергіївну

4. Єфремову Любов Романівну

5. Курілову Катерину Андріївну

6. Марчука ЮріяАнатолійовича

7. Ошуркевич Юлію Володимирівну

8. Скабіну Олега Вадимовича

9. Тесленка Олексія Сергійовича

Слухали:

Мироненко Л.Г., яка відповідно до «Порядку переведення учнів до наступного класу», на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускників початкової школи запропонувала перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів

Виступили:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Мерінець К.О. повідомила присутнім про результати річного оцінювання учнів 2 – 4 класів та державної підсумкової атестації учнів 4 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кубракова Ю.Г. оголосила результати семестрового та річного оцінювання учнів 5 – 8, 10 класів відповідно до рівнів навчальних досягнень учнів

Вирішили:

Перевести учнів 1 – 8 та 10 класів до наступних класів:

учнів 1 класу до 2 класу:

1. Демченко Валентин

2. Кошельов Денис

3. Маринич Кристина

4. Мельнічук Мар’яна

5. Родіонова Анна

6. Рубан Лев

7. Чеботарьова Яна

учнів 2 класу до 3 класу:

1. Бараннік Ростислав

2. Вакуленко Микита

3. Ісаєв Роман

4. Марчук Юлія

5. Мироненко Мирослав

6. Переведенцев Сергій

7. Русанов Олександр

8. Синиця Олександр

9. Хмиленко Богдан

10. Шеремет Валентин

учнів 3 класу до 4 класу:

1. Крюкова Вікторія

2. Мірошниченко Діана

3. Мясниченко Артем

4. Пономарев Іван

5. Шеремет Нікіта

учнів 4 класу до 5 класу:

1. Бараннік Святослав

2. Гладун Владислав

3. Золотарьова Валентина

4. Курілова Анна

5. Михайличенко Артем

6. Плугін Дмитро

7. Рижик Євгеній

8. Старіков Іван

9. Шульга Юлія

учнів 5 класу до 6 класу:

1.Алексюк Лілія

2.Васюкова Діана

3.Власенко Володимир

4.Гладун Анна

5.Єфремова Марина

6.Кубраков Ярослав

7.Лялюк Інна

8.Мясниченко Віра

учнів 7 класу до 8 класу

1.Авакян Армен

2.Костенко Костянтин

3.Курочка Аким

4.Скалеба Вікторія

5.Тесленко Станіслав

6.Хмиленко Родіон

учнів 8 класу до 9 класу:

1. Галиця Іван

2. Діулін Дмитро

3. Кіпор Матвій

4. Печенізька Аліна

5. Пісьменний Ярослав

6. Плужник Дмитро

7. Санін Олександр

8. Старікова Віта

9. Супрун Владислав

10. Шеремет Олег

учнів 10 класу до 11 класу:

1. Войтко Віта

2. Золотарьова Тетяна

3. Плужник Андрій

4. Плужник Артем

5. Саніна Альона

6. Шульга Ірина

Голова пед.ради Л.Г.Мироненко

Секретар пед.ради Ю.Г.Кубракова

Дата останньої зміни 20 Листопада 2018